Jump to content

Україномовний рп сервер(рп місто)

Recommended Posts

258 posts in this topic

Добрий день. Я набираю людей на україномовний рп-сервер(рп місто), який відкриється доволі таки скоро. На даному сервері присутнє багато систем і підробітків, а саме: 5 підробітків (Шахта, доставка, вантажник, озеро, тартак), своя система майнінгу, купівлі, продажу криптовалюти, система телефону, зручне меню gps і багато чого ще. Також на сервері є організації, адекватні гравці та адміністрація. Карта побудована гарною, є 2 міста. Якщо ви хочете грати - заходьте в дискорд сервер: https://discord.gg/UcwmfnBw5s

Список оновлень:

1. Телефонне оновлення: Було додано телефон, у якому досі додаються нові функції. Вже є більше 9 функцій.

2. Криптовалютне оновлення. Було додано 9 видів криптовалюти, курс якої залежить від реального.

3. Оновлення з майнінг фермами. Було додано 9 видів майнінг ферм, кожна з яких майне різний вид криптовалюти.

4. Фермерське оновлення.

• Replies 257
  • Created
  • Last Reply
24 минуты назад, Denis_Kravets сказал:

Здравствуйте. Я набираю людей на рп сервер(рп город), который будет открыт после окончания войны в Украине. Карта уже строится, и карта будет хорошей. Если вы хотите в дальнейшем играть - заходите в дискорд сервер: https://discord.gg/UcwmfnBw5s

смешно

3 часа назад, шапокляк сказал:

опуск???

Как я должен на это отреагировать? Называйте как хотите, это свидетельствует о вашем интеллекте и знании английского языка.

• Denis_Kravets changed the title to Onyx Role Play | Рп город
3 минуты назад, Denis_Kravets сказал:

Как я должен на это отреагировать? Называйте как хотите, это свидетельствует о вашем интеллекте и знании английского языка.

че на пендосском то написали вы че гамбургеры

• Denis_Kravets changed the title to Onyx Role Play | Рп город(В разработке)
  • Denis_Kravets changed the title to Україномовний рп сервер(рп місто)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...