Jump to content

Україномовний рп сервер(рп місто)

Recommended Posts

258 posts in this topic

• Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Боже... по мимо того что описание сырое, так ещё и автор утверждает, что сервер будет готов к окончанию войны, а ты уверен что она закончится так быстро? 

В 30.06.2022 в 22:34, Паймон сказал:

ну пжжпжп разбань

А кто это?

6 часов назад, eleven сказал:

Боже... по мимо того что описание сырое, так ещё и автор утверждает, что сервер будет готов к окончанию войны, а ты уверен что она закончится так быстро? 

Сервер уже давно открыт

• 2 weeks later...
  • Denis_Kravets changed the title to Україномовний рп сервер(рп місто)
В 24.04.2022 в 14:08, Stroy_Komynizm сказал:

найс украть названия у проекта Onyx Role-play gta 5

Чувак логичный вопрос Майнкрафт RP сервер украл у ГТА 5 RP Сервера название Ты че Сума сошел?

ахахах, ток заговорил по русски,меня наругали за это,чел который любит бобров меня возненавидел, а потом когда я сказал что я Русский, меня забанили,найс.

22 часа назад, Parnisha_2020 сказал:

ахахах, ток заговорил по русски,меня наругали за это,чел который любит бобров меня возненавидел, а потом когда я сказал что я Русский, меня забанили,найс.

В описанні все є, що це сервер для україномовних людей

В 29.03.2022 в 14:50, 1nquisition сказал:

че на пендосском то написали вы че гамбургеры

la crunge

В 28.03.2022 в 15:33, Denis_Kravets сказал:

Добрий день. Я набираю людей на україномовний рп-сервер(рп місто), який відкриється доволі таки скоро. На даному сервері присутнє багато систем і підробітків, а саме: 5 підробітків (Шахта, доставка, вантажник, озеро, тартак), своя система майнінгу, купівлі, продажу криптовалюти, система телефону, зручне меню gps і багато чого ще. Також на сервері є організації, адекватні гравці та адміністрація. Карта побудована гарною, є 2 міста. Якщо ви хочете грати - заходьте в дискорд сервер: https://discord.gg/UcwmfnBw5s

Список оновлень:

1. Телефонне оновлення: Було додано телефон, у якому досі додаються нові функції. Вже є більше 9 функцій.

2. Криптовалютне оновлення. Було додано 9 видів криптовалюти, курс якої залежить від реального.

3. Оновлення з майнінг фермами. Було додано 9 видів майнінг ферм, кожна з яких майне різний вид криптовалюти.

4. Фермерське оновлення.

я так полагаю.... Γεια σας διαβάζετε αυτό το lol σας ευχαριστώ . И вообще: 当乌克兰人或其他外国人坐在俄罗斯论坛上时,这很有趣

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...