Карта мне очень нравится мы играем с другом я лучник он воин и мы справляемся с боссами ЛАЙК КАРТЕ СПАСИБО РАЗРАБОТЧИКУ. The map I really like we are playing with a friend I Archer he is a warrior and we cope with bosses LIKE the MAP THANKS to the DEVELOPER.
Карта мне очень нравится мы играем с другом я лучник он воин и мы справляемся с боссами ЛАЙК КАРТЕ СПАСИБО РАЗРАБОТЧИКУ.
The map I really like we are playing with a friend I Archer he is a warrior and we cope with bosses LIKE the MAP THANKS to the DEVELOPER.