Quadium1, So, all who follow me, about the skin Quadium_waterandfireman he was removed at my request! It overshadowed all others and it was too unwanted (Sorry!)! And that's my fatal mistake! And the skin is still a prototype! (Значит так, все кто следит за мной, на счёт скина Quadium_waterandfireman он был удалён по моему желанию! Он затмевал все остальные и это слишком нежелательно (Простите!)! И это моя фатальная ошибка! И скин ещё прототип!)