Скин сделан довольно качественно, со старанием (по моему). Обращено наше великозначное внимание на мелкие подробности. 5/5. Святый Ангеле Божий, хранителю мой, моли Бога о нас. Всяких нас напастей свободи, и от печалей спаси, молюся ти, святый Ангеле, данный нам от Бога, хранителю мой добрый.
5/5.
Святый Ангеле Божий, хранителю мой, моли Бога о нас. Всяких нас напастей свободи, и от печалей спаси, молюся ти, святый Ангеле, данный нам от Бога, хранителю мой добрый.
качество отличное